Evli Sohbet


Evli Sohbet

Evli Sohbet Odaları

Evli sohbet sitemize hoş geldiniz, keyifli dakikalar geçirmek isteyenlerin yeni adresi ortam.gen.tr sitemizdir. Evli Chat odamızda keyifli zamanlar sizleri bekliyor. Ayrıca şehrinize uygun odalarımıza girerek gönül rahatlığıyla sohbet ve chat yapabilirsiniz. Bu vesileyle yakınınızda bulunan insanları tanıma fırsatınız olacaktır. Artık bundan sonrası sizin bilgi ve becerinize kalmıştır. Evli sohbet odalarımıza kimler giriyor bunun analizini yaptık. Genelde birbiriyle kavga eden, geçici küskünlükler yaşayan bireyler sitemize arada uğramaktadır. Bazen karı-koca birlikte gelip vakit geçirmektedir. Çünkü sohbet odalarımız son derece nezihtir, hiç bir ahlaksızlığa göz yummuyoruz.

Evli Chat Sitesi

Muhakkak ki evli insanların da sohbet ve chat yapmaya ihtiyacı vardır. Bildiğiniz gibi bazen evli bayan ve erkeklerin de dertleşmeye ihtiyacı olabiliyor. Fakat evli insanların sohbetleri bekar insanlara benzememelidir. Çünkü sohbet sitelerine giren evli insanların yuvalarının yıkıldığını, bir hiç uğruna düzenlerinin bozulduğunu sosyal iletişim araçlarından üzüntüyle müşahade etmekteyiz. Onun için sizlere tavsiyemiz kantarın topuzunu kaçırmayın. Edebinizle sohbet ve chat yapıp sıcak yuvalarınıza geri dönün derim. Sonradan KaRa abi sen bize bunu söylememiştin, sakıncalarını belirtmemiştin diye bana dert yanmayın. Her şeyin bir adabı, bir usülü ve şekli şemali vardır. Lütfen mutluluğu kendi yuvalarınızda arayınız.

Evli İnsanlar Başkasını Sevebilir mi?

Çok absurd bir başlık oldu. Ben eski ve gelenekçi bir adam olarak bu soruyu şöyle cevaplayabilirim. Hayır evlilerin sevmeye hakkı yoktur. Madem başkasını sevecektin ne diye evlendin be adam yahut kadın!. Genelde bu sevme işi biz erkeklere has bir durumdur. Sokağa çıkıp güzel bir kadın görünce gözlerimiz yuvasından fırlar. Kadınlar bize göre daha sadıktırlar. Biz erkekler 9 aklımızla bir nefsimizi idare edemezken, kadınlar bir akıllarıyla 9 nefislerini idare edebilirler. 30 senelik evli bir adam olarak sizlere nacizane tavsiyem evinize, eşinize, çoluk çocuğunuza bağlı kalın. Oranız buranız oynamasın. Özellikle chat sohbet sitelerine fazla girmeyin. Girerseniz bile sohbetinizi yapın çıkın ve mutluluğu eşinizde arayın. Arkadaşlar benim sohbetim burada bitti. Hepinize iyi günler diler, gözlerinizden öperim.

3 Yorumlar

 1. Hüseyin

  23 Ocak 2020 at 20:20

  Düşüncem şudur ki evli insanlar sevemez hastalık belirtisidir sevmek yerine tutku , şehvet tarzı yaklaşımlar ele alına bilir istisnalar kaide – i bozmaz tabi ki …

  Cevapla
 2. insomnia

  23 Ocak 2020 at 20:24

  gayet hoş bir makale olmuş ama şu kısmına katılamıcam sanırım. evli iseniz girmeyin kısmı biraz sertçe kaçmış. girilebilir tabiiki toplum ve ahlak kurallarına uygun şekilde davranılarak. ki zaten toplamışsınız sohbetinizi yapın çıkın ile de. iyi forumlar dilerim.

  Cevapla
 3. Kauu

  23 Ocak 2020 at 20:28

  Evliysek ölmedik ya :\

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir