Gurbetçi Sohbet Odaları


Gurbetçi Sohbet Odaları

Gurbetçi Sohbet

Çok sevgili gurbetçiler, değerli hemşehrilerim, sizler için açtığımız gurbet sohbet ve chat odalarına hoşgeldiniz. Sizler ekmek parası uğruna, geçim telaşı nedeniyle yurt dışına çıktınız. Elbette bir çok zorluklarla uğraştınız. Çok büyük badireler atlattınız, zaman zaman yabancı düşmanlığı nedeniyle çeşitli saldırılara uğradınız. Müslüman ve Türk kimliğiniz de üzerine eklenince bir çok ırkçı ve faşizan saldırının hedef noktası haline geldiniz. Sizi gurbete sürükleyen nedenlerin en başında geçim zorluğu, milli gelir adaletsizliği gibi çeşitli sebepler yatmaktadır. Ortam.gen.tr sohbet odaları olarak sizlerin hangi duygu ve düşüncelerle gurbetçi olduğunuzu anlayabiliyoruz.

Gurbet Chat

Gurbetçi vatandaşlarımızın bulundukları ülkelerde yabancılık çekmemesi, yoğun iş streslerinin bir nebze dahi azaltılması gayesiyle gurbet chat sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Dünyanın neresinde olursanız olun, elinizdeki telefonlarla gurbet chat odalarımıza gönül rahatlığıyla bağlanabilirsiniz. Sohbet odalarımızda bulunan birbirinden değerli yöneticiler, operatörler sizlere hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyacaklardır. Sakın ola ki yurt dışındayım, mahzunum, üzgünüm diye hayıflanıp karamsarlığa kapılmayın. Bir telefon kadar sizlere yakınız.

Gurbet Sohbet Sözleri

Gurbet üzerine yakılmış bir çok türkü ve ağıt vardır. Özellikle ilk gurbetçilerimizin gittiği Almanya üzerine çok türkü söylenmiştir. Bu arada Almanyada yaşamakta olan değerli sanatçımız Yüksel ÖZKASAP hanımefendiyi de ortam.gen.tr sohbet sitesi olarak selamlıyor ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Benim gurbetle ilgili en sevdiğim eser “Gurbet o kadar acı ki ne varsa içimde, hepsi bana yabancı, hepsi başka biçimde” bunun gibi bir çok esere rastlamak mümkündür. Gurbet Chat ekibi olarak sizlerin acılarınıza yoldaş olmaya, dertlerinizi ve sesinizi duyurmaya karar verdik. İşte o yüzden gurbet chat sohbet odalarımızı aktif hale getirdik.

Gurbet ve Hüzün

Sevgili gurbetçi vatandaşlarım; gurbet denilince akla hep hüzün, hasret ve ayrılık gibi kavramlar gelir. Bu gayet normaldir, çünkü bu dediğimiz duygu ve düşünceler gurbet kelimesinin özünü temsil eder. Fakat üzülmeyin lütfen hepimiz bu dünyada bir gurbetçi değil miyiz? Ebedi yurdumuzdan bu Dünya gurbetine gelmedik mi?. O halde artık üzülmeyin. Gurbet sohbet chat odalarımızda sizleri ağırlamaktan büyük onur duyacağız. Sizleri saygı ve sevgi ile selamlarken makaleme burada son veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet