İslami Sohbet


İslami Sohbet

İslami ve Dini Sohbet Odalarımız Açılmıştır

Islami sohbet odaları açıldı. Evet yanlış duymadınız sevgili dostlar. Bir baktık ki islami sohbet seven sevgili vatandaşlarımız kendisine uygun bir site bulmakta zorlanıyorlar. Dini Sohbet yapayım derken bir takım karanlık sitelere giriyorlar. Teknik ekibimiz bu gidişata dur demek için kafa kafaya verip bir takım çalışmalar yaptı. Sonunda gördüğünüz gibi sizler için son derece rahat, konforlu, seviyeli ve kaliteli mynet sohbet odamızı açtık. Bu odaları açmamızdaki en büyük etken sizlerden gelen isteklerdir. Ayrıca bu kelimede google sayfalarında hizmet ettiğini söyleyen sahtekar site sahiplerine adeta bir tokat niteliğindedir.

Ortam Sohbet aramasıyla sitemize ulaşan kullanıcılarımız için dini sohbet odaları aktif edilmiş durumda. Hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle islami chat sitemizde güncel islami meseleleri tartışabilir, din ağırlıklı sorularınıza ehliyetli hocalarımız tarafından verilen cevapları bulabilirsiniz. Elbette din insanlar için en gerekli ihtiyaçtır. ALLAH C.C. tarafından biz aciz kullara gönderilen bir takım kurallar manzumesidir. İslam dinini öğrenmek ve tatbik etmek her müslümana farzdır. Biz de konunun önemine binaen Ortam.Gen.Tr ekibi olarak bu konuda neler yapabileceğimizi, ne gibi tedbirler alacağımızı enine boyuna konuştuk. Hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olduğumuz için dini sohbet odaları hizmeti sunmayı sizlere karşı bir borç bildik.

İslami Chat

Konu islam olunca elbette sitemizin de bazı kuralları mevcuttur. Bu meyanda; lütfen islami sohbetlerinizi İslami Sohbet odalarımızda yapınız. Sizlerin bu konudaki bilgi ve fikirleriniz bizler için çok kıymetlidir. İslami sohbet ve Dini Sohbet odalarımız içerisinde sohbet icra ederken kurallara uymanızı özellikle istirham ediyorum, Kaliteli bir dini sohbet ve islami sohbet sadece Ortam.gen.tr odalarında icra edilir. Taklitlerimizden sakının, bize isim olarak benzeyen diğer sitelerden uzak durun. Din ve islam simsarlarının tuzaklarından kendinizi koruyun. Bu hokkabazlar asla İslam dinini temsil etmiyorlar, sadece İslam dinini kendilerine bir kisve olarak kullanıyorlar. Bu şarlatanlar güruhundan her şey beklenir. Girin bakın bir dini siteye, hiç dinden imandan bahseden varmı?. Bir anda özeliniz ne idüğü belirsiz soytarılarla dolar. Belden alt muhabbetler yapmaya başlarlar.Sözlerime burada son verirken İslami Sohbet ekibi olarak sizlere hoş sohbetler dilerim.

1 Yorum

  1. Star

    9 Ocak 2020 at 11:57

    İnsanların birbiriyle tanisma ve arkadaş olabilmesi adına kurulmuş sohbet sitenizin dini sohbet kategorisini hizmete açmış olmasını canı gönülden tebrik ederim. İslami sohbet önemli ve olmalıydı. Teşekkürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet