İzmir Sohbet


İzmir Sohbet

İzmir Chat

İzmir sohbet ve chat odalarımıza hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Çok değerli İzmirli arkadaşlar, baktık ki İzmirli dostlar sohbet etmek için nezih bir ortam arıyor. Hemen işe koyulduk ve sohbet odalarını aktif hale getirdik. Yaklaşık 20 seneden beri İzmir’de yaşadığım için İzmir halkının karakteristik özelliklerini iyi bilirim. İzmir sohbet odalarımızda dilediğiniz her konuda serbestçe konuşabilirsiniz. Güzel ilimizin devasa sorunlarını tartışabilir, değişik fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sizler için sohbet chat sitemizi mobil uyumlu hale getirdik. Bütün akıllı telefon modelleri ile hızlı bir şekilde sitemize bağlanarak sohbetin doyumsuz zevkini yaşayabilirsiniz.

İzmir Sohbet Odaları

Ege bölgesinin en büyük ve en güzel ilidir İzmir. Bu yüzden sizlere kaliteli sohbet anlayışı ilkesinden hareketle şunları söylemek istiyorum. Artık sohbet etmek için site site gezmenize hiç gerek kalmadı. Arkadaş bulmak için oda oda dolaşmanıza lüzum kalmadı. Bütün İzmirli chat sevenleri aynı çatı altında toplamaya başladık. İşte size fırsat; arkadaş çevrenizi genişletmek, hatta kendinize sevgili bulmak için sohbet odalarımızı ziyaret etmelisin. Sosyalleşme ihtiyacınızı artık sitemizde giderebilirsiniz. Odalarımızda yüzlerce genç kız, erkek, kadın sabahlara kadar chat yapmaktadır. Mobil sohbet seçeneklerimiz de oldukça etkilidir. Dilerseniz play store’den mobil uygulamamızı indirerek sohbet sitemize bağlanabilirsiniz.

İzmir sohbet chat odaları olarak İzmir halkına selam ve sevgilerimizi yolluyoruz. İzmir bambaşka bir memleket. Hep merak ederler İzmir’in kızları güzel mi diye. Evet İzmir kızları güzeldir, güzellikleri tüm dünyada meşhurdur. Fakat şunu unutmamalı değerli dostlar, her memleketin güzeli ve çirkini vardır. Ben şahsen dış güzelliğe hiç önem vermem. Kişinin iç dünyası, yani karakteri, şahsiyeti güzel olmalıdır. İzmir diğer büyük kentler gibi oldukça fazla göç almıştır. Kentimizin nüfusuna baktığımızda en çok Konyalı, Mardinli, Karslı, Diyarbakırlı olduğunu görürüz. İzmir’de yazlar sıcak, kurak ve nemli geçerken, kışları ise yağmurlu geçer. İzmir ilinin 4 ana büyük metropol ilçesi mevcuttur. Bunlar Konak, Karşıyaka, Bornova ve Buca ilçeleridir. İzmir ilimize has olan kahvaltılık Boyoz meşhurdur. Ayrıca en güzel midye dolma ilimizde yapılmaktadır.

İzmir ilimiz senelerce siyasi hesapların, kapışmaların, didişmelerin, sürtüşmelerin hedefi olmuştur. Maalesef bu yüzden güzel İzmir ilimiz bakımsız kalmıştır. Varoş tabir edilen semtlerimiz oldukça fazladır. Örnek verecek olursak; Çimentepe, Gültepe, Limontepe, İkiçeşmelik, Kadife Kale, Eşrefpaşa semtleri bakımsızdır. İzmir halkı seçimlerde büyük çoğunlukla sol partilere oy vermektedir. Bu yüzden iktidara gelen sağ partilerce sürekli ihmal edilmektedir. Fakat buna rağmen İzmir ili yaşanası bir ildir. Her yönüyle İstanbul, Ankara gibi illere göre yaşam daha rahattır. Giyim, kuşam, sebze, meyve ve ev kiraları oldukça düşüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet