Kiralık Aşk Nihan – Sanem Yeles kimdir


Kiralık Aşk Nihan – Sanem Yeles kimdir
Kiralık Aşk dizisinin Nihan'ı Sanem Yeles evlendi
Kiralık Aşk

Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterini canlandıran Sanem Yeles, 2 Eylül 1988 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Başarılı ve genç oyuncu Sanem Yeles, 26 yaşındadır.
Sanem Yeles, başarılı bir ortaokul ve lise hayatı geçirdikten sonra tiyatro alanına ilgi duymuş bu konuda eğitim almaya başlamıştır. İlk olarak Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Bölümü’nde tiyatro eğitimi almıştır. Buradaki eğitimi 2 yıl süren güzel oyuncu ardından Venüs Dans Okulu’nda 4 yıl eğitim almıştır. Bu 4 yıl boyunca Latin dansları, piyano dersleri ve yaratıcı drama dersleri almıştır.

Kiralık Aşk Rol Aldığı Diziler

Aldığı bu eğitimlerin ardından farklı dizilerden teklif alan Sanem Yeles, ilk olarak Mor Menekşeler dizisinde Firdevs karakterini canlandırmıştır. Bu dizide rol aldıktan sonra tiyatro alanında farklı eğitimler alarak kendini geliştiren güzel oyuncu, son olarak Kiralık Aşk dizisinde Defne’nin mahalleden arkadaşı olan Nihan karakterini canlandırmaktadır. Dizide çok fazla diyaloğu olmasa da süre aldığı bölümlerde son derece etkili bir performans göstererek izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Sanem Yeles’in bundan sonraki dizilerde daha başarılı olmasını temenni ediyoruz. Umarım çok yakın zamanda bir dizide başrol olur ve dizi sektörüne damga vuran isimler arasında adını yazdırır.

Kiralık Aşk Sanem Yeles Evlendi

Kiralık Aşk’ dizisinin güzel oyuncusu Sanem Yeles, uzun zamandır birlikte olduğu Yakup Akpınar ile dünyaevine girdi. Baba evinden davul zurna eşliğinde çıktı.

Eskişehir’de bir otelde dünyaevine giren oyuncu, ilk dansını Sezen Aksu’nun ‘Haydi Gel Benimle Ol’ şarkısıyla yaptı.

Oyunculuktan önce garsonluktan anaokulunda yabancı dil öğretmenliğine, restoranda halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışmıştır. Uzun süre oyunculuk adına ilerleme kaydedemediğinde bir ara kendisinde sorun olduğunu düşünerek vazgeçme noktasına gelir. Eskişehir Şehir Tiyatroları’nda tiyatro oyuncusu olarak çalışmıştır.

Sanem Yeles‘in yunculuk alanında Türkiye’nin tanınan ve sevilen ismi olması 2011 yılında yayınlanan Mor Menekşeler dizisidir. Mor Menekşeler dizisinde Firdevs karakterini canlandırmıştır.  Daha sonra ise Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterini canlandırarak yeteneğinin herkes tarafından görülmesini sağlamıştır.

Sanem Yeles’in Güzelliği

Özellikle gözleri beğenilen güzel gözlü oyuncu, dizilerde yer almadan önce tiyatro eğitimi sayesinde 2009 yılında Bahar Noktası isimli tiyatro oyununa yer almıştır. Halen kendini geliştirmeye devam eden sanatçı kendi ifadesiyle de önüne oyunculuk adına daha uzun yıllar olduğunu ve kendisini bu alanda daha da geliştireceğini belirtmekte, bu gelişimini çok farklı alanlarla da desteklemektedir. Bu alanda aldığı dersler arasında piyano ve diksiyon dersleri de bulunmaktadır. Ancak oyunculuğun zor bir meslek olduğunu ve pek çok zorlukla karşılaştığını belirten Sanem Yeles, iş bulmanın zor olduğunu, iş bulunabilse bile devamlı olacak diye bir garantisinin olmadığını bildirmiştir.

Araba kullanma konusunda fobisi olduğunu söyleyen genç oyuncu, hep bir kreş açma hayaliyle yaşadığını da söylemiştir. Ortam sohbet ekibi olarak sanatçının hayatına yer verdik.

1 Yorum

  1. insomnia

    20 Aralık 2019 at 02:44

    sanem hanımı bende beğenerek takip ediyorum. yeni dizilerini merakla bekliyorum 👍

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet