Periscope sohbet


Periscope sohbet

Periscope Sohbet

Periscope sohbet: Zaman ilerledikçe teknolojinin bizlere getirdiği imkanlar da gelişti. İnsanlar arasında dumanla tek iletilik haberleşmeden canlı görüntülü siber iletişim ağlarına uzanan bu teknoloji yolculuğu durmak bilmiyor artık.

İnsanlar için mesafeleri bir tuşla yok eden yeni platformun adı Periscope. Bizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açan Periscope temel düzeyde Skype, Live Messenger, What’s Up (Görüntülü Konuşma) gibi görünse de aslında tek bir kullanıcının online olarak program sahibi olan tüm herkese canlı yayın yapabilmesidir. Periscope programının esas ayrıcalığı kişilerin yaşadıkları anı tek taraflı görüntülü konferans sunumuyla karşı tarafa aktarabilmesidir.

Bu programı sayesinde özel sohbet yapabilir, yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Canlı yayınla dünyanın en ücra köşesindeki online olan herkesle özel olarak sohbet edebilirsiniz. Hatta canlı yayın yapan kişiyi takip edebilir, onun paylaşımlarından da haberdar olabilirsiniz.

Kullanıcı sayısı milyonları bulan Periscope ‘de canlı yayın yaparken izleyici sınırlaması olmayıp yayınınızı izlemesini istemediğiniz kişileri de yayın ağınızdan çıkarabiliyorsunuz. İstediğiniz takdirde periscope sohbet odası açarak sadece bir kişiyle de özel yayın yapabilme olanağı sunan Periscope son dönemde insanlar arasında oldukça yaygınlaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet