PUBG Mobil Sohbet


PUBG Mobil Sohbet

PUBG Mobile sohbet nedir?

Herkes şu anda battle royale oyunları hakkında konuşuyor ve mobil cihazlarda fırtına gibi esen iki tane var: PlayerUnknown’s Battleground ve Call of Duty: Mobile. Her ikisi de hareket halindeki oyunculara battle royale markalarını sunuyor.

Hızlı bir şekilde hızlanmanıza yardımcı olmak için, PUBG Mobil sohbet’de en iyisini oynamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

PUBG Mobile nasıl kurulur?

Girişinizi akıllıca seçin: PUBG Mobile‘da oturum açmak için Misafir olarak oynayabilir, Facebook veya Twitter’ı kullanabilirsiniz. Facebook veya Twitter, hesabınıza bağlanmak zorunda olduğunuz anlamına gelir, ancak daha sonra verilerinizi senkronize edebilirsiniz, böylece tüm ilerlemenizi kaybetmeden başka bir telefona veya tablete geçiş yapabilirsiniz.

Telefonunuzu hazırlayın: PUBG Mobil sohbet zorlu bir oyundur ve telefonunuzun en iyi durumda olması gerekir. Üzerinde ihtiyacınız olmayan her şeyi kaldırın, arka planda çalıştırdığınız tüm diğer uygulamalardan çıkın. En iyi deneyim için pil tasarrufunu kapatın, veri tasarruflarını kapatın, gece modunu kapatın. Ayrıca otomatik parlaklığı kapatmak isteyebilirsiniz – oyun sırasında ekranı karartabilir, bu yüzden iyi göremezsiniz. Daha parlak = daha iyi.

Ağınızı hazırlayın: Burada yapabileceğiniz çok şey yok, ancak gecikmesiz bir deneyim için PUBG sunucularıyla iyi bir bağlantıya ihtiyacınız var. Mobil sohbet ağ genellikle değişken bir hıza sahip olacak, bu yüzden Wi-Fi sonuna kadar. Speedtest (Apple App Store, Google Play) gibi bir şey kullanarak ağ hızınızı test edin ve bir başkası 4K içerik akışı yürütürken oynamayı denemekten kaçının.

Kulaklığınızı bağlayın: PUBG mobil sohbet mükemmel bir sese sahiptir ve genellikle telefonunuzdaki hoparlörlerden iyi verim alamazsiniz. Daha sürükleyici bir deneyim için kulaklıklarınızı bağlayın – ayrıca yaklaşan düşmanı tespit etmenize yardımcı olur.

Diğer PUBG Mobile UC hilesi makalemizi de okumak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet