Ramazan sohbetleri


Ramazan sohbetleri

Hayırlı Ramazanlar

Ortam.Gen.tr olarak tüm islam alemine hayırlı ramazanlar diler , yaptıkları ibadetlerin allah tarafından kabul görmesini niyaz ederiz.

Ramazan birlik demek, sabır demek, emek demektir. Ramazan ayından Kurulan büyük aile sofralarının o sıcak ve samimi iftar sohbetleri ve sahur sohbetleri şüphesiz ki çocuklar için en önemli anılar olarak hatırlanacaktır.

Peki aynı samimi ve sıcak iftar sohbetleri ve sahur sohbetlerinin ortam.gen.tr sohbet odalarında bulacağınız dersek siz ne dersiniz? “olur mu ya öyle şey” dediğiniz duyar gibiyim. Ama olmaz demeyin bal gibide olur , hatta biz yaptık oldu. Sizleride en güzel sahur sohbetleri ve iftar sohbetleri için sohbet sitemize davet ediyoruz.

Ramazan sohbetleri ev ortamından sonra sanal ortamda sadece ortam.gen.tr de yapılır. Neden? derseniz en seviyeli ve kaliteli sohbet sitesi olarak türkiyenin bir numarasıyız. sahur yaptıktan sonra iki laf etmek için , iftar açtıktan sonra islami sohbet ve dini sohbet için ortam.gen.tr sitemize herkesi bekliyoruz. Hayırlı ramazanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet