Zoom sohbet


Zoom sohbet

Zoom app chat , sohbet odaları

Zoom video toplantısı ve sohbet uygulaması, koronavirüs pandemisi sırasında evden çalışan ve okuyan milyonlarca insan tarafından kullanılınca baya popüler bir uygulama haline geldi. Görüntülü sohbet hizmetinin hızlı büyümesi, bir dizi gizlilik ve güvenlik sorununun ortaya çıkmasına neden olsa da, hesabınızı ve sohbetlerinizi gizlilik kusurlarından korumanın bazı yolları vardır.

Zoom’u yıllardır kullanıyor ya da sadece yeni kayıt yaptırmış olsanız da, görüntülü sohbet deneyiminizi yükseltmek ve video toplantılarınızı biraz daha kolay hale getirmek için bulabileceğiniz bazı yararlı ve eğlenceli ipuçları, püf noktalarını sizler için derledik.

Zoom’a giriş ve zoom sohbet nasıl kullanılır ?

  1. Arkaplanı değiştirin

Yakınlaştırma arka planınızı boşluk veya özel bir fotoğraf olarak değiştirin.
Kendinizi sahile, dış uzaya veya Zoom aramalarında arka planınızı özelleştirerek hayal edebileceğiniz herhangi bir yere taşıyın – herkes bu günlerde yapıyor. Masaüstü ve mobil uygulamada Zoom arka planınızı değiştirmek için adım adım kılavuzumuzu okuyabilirsiniz, ancak temel olarak Ayarlar> Sanal Arka Plan’a gidip oradan istediğiniz görüntüyü seçebilir veya yükleyebilirsiniz. Ancak, sisteminizin bunu yapmak için tüm gereksinimleri karşıladığından emin olmanız gerekir.

  1. Sesi kapatın ve varsayılan olarak kameranızı kapatın

Bir toplantıya katılırken Ayarlar> Ses> Mikrofonun sesini kapatma ve ardından bir toplantıya katılırken Ayarlar> Video> Videomu kapat ögelerine gidin.

  1. Boşluk çubuğuyla sesi kapatma ve açma

Konuşmak için çağrıldığında, mikrofon düğmesini tıklatmak için karıştırmayı durdurun. Mikrofonunuzu hemen klavyenizden hızlı bir şekilde kapatmak ve açmak için boşluk çubuğuna dokunup basılı tutabilirsiniz.

  1. Ekranda emoji ile tepki verin

Bir toplantıda sessizseniz, toplantı sahiplerine emoji tepkileriyle düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. Toplantıyı kesmeden iletişim kurmak için bir başparmak veya alkışlayan bir emoji gönderin (varsayılan olarak, bu reaksiyonların sarı bir cilt tonu vardır, ancak bunu Zoom masaüstü uygulamasında özelleştirebilirsiniz).

Bir toplantı sırasında tepki vermek için, toplantı ekranının altındaki Tepkiler sekmesini tıklatın (ses ve videonun sesini kapatır, sağdaki panelde bulunur) ve istediğinizi seçin. Emoji 5 saniye sonra kaybolacak.

Zoom toplanti

Toplantı düzenleyicisi sözsüz geri bildirim özelliğini etkinleştirirse, katılımcılar iletişim kurmak için adlarının yanına yükseltilmiş el gibi bir simge yerleştirebilir. Her katılımcı birbirlerinin geri bildirimlerini görebilir.

Zoom app görüntülü ve sesli sohbet alternatifi olarak , kameralı sohbet ve chat uygulaması olan Https://www.ortam.gen.tr sitesini ziyaret edip uygulamayı mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Her ne kadar zoom kadar popüler olmasada , ortam sohbet odaları , kameralıve görüntülü sohbet alanında başarılı şekilde yoluna devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet