14 Şubat Sevgililer Günü Sohbeti


14 Şubat Sevgililer Günü Sohbeti

14 Şubat Sevgililer Günü Etkinlikleri 2020

14 Şubat Sevgililer Günü, bazıları tarafından heyecanla beklenirken bazıları tarafından da pek sevilmeyen bir gündür. Genelde erkekler tarafından biraz sevilmeyen gün gibi gelse de kadınlar tarafından bakıldığında pek öyle değildir. Çünkü kadınlar hediyeleri ve bu tür özel günleri severler, onlara önemli gelir.
Sevgililer günü en sevilen kutlama türü sevgiliye veya eşlere verilen sevgiyi anlatan küçük veya isteğe göre büyük olabilir kartlardır. Sevgililer gününde tüm eşler ve sevgililer karşı tarafa sevgilerini anlatmak için bir hediye alırlar. Sevgililer gününü eşler baş başa kutlamayı tercih ederler çünkü o gecenin, günün özel olmasını isterler. 14 Şubat sevgililer gününde kadınların en fazla evlenme teklifi aldığı gündür.

Erkeklerin 14 Şubat Sevgililer Gününe Bakış Açısı

Erkekler fazla romantiklikten hoşlanmadıkları halde sevdiklerine ufak çaplı sürprizler yapmaktan asla kaçınmazlar. Kimi romantik bir akşam yemeği yer mumlarla dolu bir masa kırmızı güller eğer İstanbul’da yaşıyorsanız sevgilinizi ya da eşinizi Galata Kulesi’ne çıkartıp romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz bunun yanı sıra bilinen bir rivayete göre Galata Kulesine kimin ile çıkarsanız onunla evlenirsiniz.
Tabii bu sadece bir rivayettir. Eğer imkanınız el veriyorsa sevdiğinizi aşıklar şehri Paris’e götürüp bir kaç gün baş başa kusursuz ve romantik günler geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Sevgililer Gününü Neden Kutlarız?

Sevgililer gününün bir diğer avantajı ise sevgi tazelemektir kaç yıldır birlikte olursanız olun aşkınızı tazelemek için özel bir gün olabilir. Kavgalar artmışsa, ufak şeyler için tartışılıyorsa, sürekli küsüyor sanız aranızdaki sevgi sözcükleri azalmış olabilir sarılmalarınızı eskisi gibi sıcak gelmiyordur işte bu yüzden bu günde aşkınıza bir şans verin. Aşkın yaşı yoktur derler ama aşkın zamanı da yoktur, kısacası aşkın ömrü yoktur bu yüzden sevginize, aşkınıza ve karşınızdakine değer, saygı ve tabii ki aşkınızı ispat etmenin tam günü 14 Şubat Sevgililer Günü.
Sevgililer gününde sevgiliniz ve eşiniz varsa zaten bir kaç gün öncesinden hediyelere bakmaya başlanır, konser biletleri alınır, otel rezervasyonları ayarlanır, dans gecelerine gidilir romantik bir dans edilir ve daha birçok seçenek var bunlardan birini seçmek için partnerinizin nelerden hoşlandığını bilmek gerekir.

14 Şubat Sevgililer Gününde Yapılacak Etkinlikler;

• Birlikte yurt dışına gidip romantik gün geçirin.
• Doğa ve doğallıktan yanaysanız kamp yapabilirsiniz.
• Romantik ve etkili bir etkinlik ise birlikte yıldızları seyretmek. Sevdiğiniz insan yanınızda olduğu sürece yaptığınız şeyin bütçesi pek de önemli olmamalı.
• Bir mekana gidip beraber karaoke yapın ve deli gibi eğlenin.
• Romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
• Baş başa film gecesi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet