Pubg Sohbet Odaları


Pubg Sohbet Odaları

Pubg Sohbet Odaları

Takım kurduğunuzda, PUBG Mobile’da nasıl oda oluşturacağınızı bilmek istemeniz şaşırtıcı değil. Bu, diğer takımların ve oyuncuların planlarınızın ne olduğunu bilmemesi için arkadaşlarınızla özel olarak sohbet etmek için önemli bir özelliktir. Bu, çoğu çevrimici oyunun temelidir.

Neyse ki, PC versiyonu gibi popüler Battle Royale oyununun mobil versiyonunda mümkündür. Ancak, PUBG Mobile’da bir odayı nasıl oluşturacağınızı bilmek, göründüğü kadar kolay değildir. İşte bu noktada devreye giriyoruz. Şimdi bu hızlı kılavuzda yapmanız gerekeni yazalım.

PUBG Mobile’da Oda Nasıl Oluşturulur

PUBG Mobile’da bir odayı nasıl oluşturacağınızı bilmenin ilk kısmı aslında sizinle bir takım oluşturmaktır. Oyunda arkadaş eklemek oldukça basit olduğu için bu yeterince kolaydır. Ancak, aslında bir oda yaratmak o kadar da basit değil. Kadro menüsünün altında “oda” adli bir seçenek görebilirsiniz.

Bu, PUBG Mobile’da bir odayı nasıl oluşturacağınıza inanmanın yolunu açabilir, ancak durum böyle değildir. Aslında, bu seçeneğin seçilmesi bir nedenle bir hata mesajıyla sonuçlanır. Bu size mümkün olmadığını düşündürse de, durum böyle değil. Hala bir oda yaratabilirsiniz.

PUBG Mobile’da bir oda nasıl oluşturulacağı konusunda, bunun yerine mesajlar sekmesine gitmeniz gerekecek. Oradan, küresel sohbet odası menüsünü bulun. Bu menüden, şu anda bulunduğunuz tüm sohbet odalarını görebileceksiniz. Bu, ekibinizin sohbet odasını bulacağınız yerdir. Eğer bir tane yoksa, burada kolayca yeni bir oda oluşturabilirsiniz ve ekibinizle mobil sohbet ve chat yapabilirsiniz

Ekibinizle birlikte oyun hakkında sohbet edebilir ve pubg mobile uc hilesi , uc hilesi hakkında ipuçları bulabilirsiniz.Ortam,Gen.tr PUBG severlerin buluşma noktası Pubg Sohbet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet