Geveze Ortam Sohbet Sitesi


Geveze Ortam Sohbet Sitesi

Gevezelik Yapmak Bir Hastalık mıdır?

Geveze ortam insanı pek fazla insan sevmez. Nedenine gelince geveze adam bol bol kafa ütüler. Kafanızı şişirir ve sizi canınızdan bezdirebilir. Benden size bir tavsiye geveze bir insanla kesinlikle alkol masasına oturmayın, çünkü sizi sarhoş edebilir. Bir de geveze kadın profili var, bunlar çarşıda, pazarda, balkonda, yatakta ha bire konuşurlar. Susturmak mümkün değildir. Gevezelik evet bana göre bir hastalıktır. Geveze insan toplum içerisinde fazla itibar görmez. Çünkü daldan dala atlar, sözden söze girer, bir bakmışsın halep’ten konuşuyor, bir bakmışsın Şam’dan bahsediyor. Çünkü değerli arkadaşlarım çok konuşan çok hata yapar.

Geveze Ortam Chat Odaları Ne İşe Yarar?

Çok güzel bir soru, geveze ortam chat odaları; geveze insanları toplum içerisinden çekip almak ve bir odada toplamak amacıyla kurulmuş sohbet siteleridir. Bizler de sizleri gevezelerin dırdırından vırvırından kurtarmak için geveze ortam mobil sohbet odalarını açmış bulunmaktayız. Bütün gevezeleri, çenebazları, ağzıyla beyni arasındaki mesafeyi hesap edemeyen tüm embesil tosbağaları ortam sohbet farkıyla odalarımızda ağırlıyoruz. Amacımız sizleri gevezelerin bu zulmünden kurtarmaktır. Sohbet odalarımızda normal insan bulunmamaktadır. Türkiye’nin en ünlü gevezelerini aynı çatı altında birleştirdik. Ota, boka, her şeye konuşan, her lafa maydonoz olan çenebazlar topluluğuna hoş geldiniz.

Gevezelik ve Sohbet Ortamı

Geveze insanla normal bir sohbet ortamı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Geveze insan bol bol yalan konuştuğu ve işkembe-i kübradan salladığı için ona ayak uydurmanız mümkün değildir. Çünkü geveze bir insan; halk arasında kullanılan amiyane bir tabir ile “İt Ossurdukça Yalan Söyler”. Geveze bir insanla asla söz düellosuna girmeyin çünkü sinir sisteminizi göçertebilir. Gevezeye ancak “tamam kardeş”, “haklısın birader” gibi sözler söyleyerek ondan uzaklaşmalısınız. Evet sevgili kardeşlerim bu kadar girizgahtan sonra geveze nedir, gevezelik nedir sorularına da cevap vermiş olduk. Eğer canınızdan bezmek, bir gevezenin itham ve zanlarına maruz kalmak istiyorsanız o zaman buyrun sizler için hazırladığımız geveze sohbet ortamına geliniz. Fakat sonradan bana kızmayın yahu sen bizi bu geveze chat sitesine neden çağırdın, ne kafa kaldı ne beyin diye bana serzenişte bulunmayın.

2 Yorumlar

 1. Mehmet CANDAN

  31 Ocak 2020 at 14:57

  cok gevezelik iyi degil bence her sey tadinda guzel , ama bazen sohbet iyi olur gevezelik yaparsin iste o zaman geveze sohbet hic bitmez

  Cevapla
  • KaRa

   2 Şubat 2020 at 00:03

   Çok teşekkürler sevgili Mehmet kardeşim, dediğin gibi her şeyin orta hallisi güzeldir. Sohbeti, şakayı bile dozunda yapmak güzeldir. Değerli yorumun için teşekkür eder, diğer makalelere de yorum yapmanı temenni ederim. Ayrıca Geveze Sohbet ekibi olarak seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağımı belirtiyorum.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet