Sohbet Ortamı


Sohbet Ortamı

Seviyeli Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı Chat sitesi sizler için açılmıştır, en iyi şekilde sohbet edelim, Chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz. – Sohbet Odaları Büyükler şöyle demişlerdir:”Hayal gücü kadar sınırsız birşey yoktur”.Gerçektende öyle. Düşünmek , düşünüyorsak var olduğumuzu hissetmek.İnsanı hayvandan ayıran en önemli özellik düşünme yeteneğidir.Düşünce insanın hayatını belirleyen unsurdur.Düşüncelerimiz sayesinde belli birşeylere karar verir ve adımlar atarız.Düşünceler bu kadar sınırsızken insanın yapabileceği şeylerde sınırsız olmalı.Medemki öyle sınırsız olan düşüncelere sınırsız imkanlar olmalı Bilimsel çalışmalar belli uğraşlardan sonra meydana gelir.Bunun için çalışmak ve çalışmak içinde bilime muhtacız.

Her şeyi birleştirdiğimizde ise aklımıza gelen en dogru karar sizlere huzurlu bir sohbet odası kurmak oldu. Düşüncelerinizi kontrol etmek göründüğü kadar zor değil. (Everest’e tırmanmak da öyle). Bu bir disiplin meselesi. Mobil Sohbet odamızda disiplinli ve titiz bir yönetim kadrosu bulunmakta olup sizlere daha guvenli huzurlu bir ortam olusturmak icin uğras vermektedirler. Bu bir niyet sorunu. Düşüncelerinizi kontrol etmenin birinci basamağı: ne düşündüğün üzerinde düşün. Kendini olumsuz düşünürken yakaladığında, yeniden düşün. Kendinin zor durumda olduğunu düşündüğünde, bunun hiçbir işe yaramadığını düşündüğünde yeniden düşün. Dünyanın olumsuzluklarla dolu kötü bir yer olduğunu düşünüyorsan, yeniden düşün. Hayatının kördüğüm olduğunu, asla düzene girmeyeceğini düşünüyorsan, yeniden düşün. –

Chat Sohbet Odaları

Sohbet Odaları ekibi olarak huzurun güvenin sağlanmadığını düşünüyorsan yine düşün,yönetim kadromuzun yetersiz olduğunu düşünüyorsan yeniden düşün ama bizim aramızda olmayı düşünüyorsan karar ver ve yanımızda ol.Bizler sizler için burdayız hizmet veriyoruz sizler bizi yalnız bırakıyorsanız ya sizde sorun vardır yada bizde.Tüm öneri şikayetlerinize açığız gördüğünüz fark ettiğiniz herşeyi bizimle paylaşabilirsiniz.Çekinmenize gerek görmüyoruz.Şimdi ise kusurlarımızla hatalarımızla bizi kabullenin ve daha iyi yerlere gelebilmemiz için yanımızda bulunun.Yanımızda bulunurken sizlerden sadece istediğim ne olursa olsun hangi konumda olursanız olun düşünmeden kelime sarf etmeyin.Atalarımız dilin kemiği yoktur diyerek düşünülmeden söylenen sözler bizleri sonradan pişman edebilir demişlerdir. Bir şeyin ağızdan çıkması çok kolay birşeydir Söz söylemenin kolaylığına aldanıp düşünmeden konuşulmamalıdır. Dil her yana dönebilir; önce söylediği sonra başka biçimlere sokabilir; tam tersine çevirebilir.Konuşurken veya bir davranışta bulunurken İhtiyatı elden bırakmamak gerekir.Sohbet odamızda böyle şeylerin yaşanmaması için düşünerek sohbet etmemiz olacaktır.Teşekkür ederim bana ayırdığınız zaman için.

Şu Başlıklar da İlginizi Çekebilir.

1 Yorum

  1. Tolga

    14 Kasım 2019 at 02:03

    Harika bir yazı teşekkürler.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet