Adana Sohbet


Adana Sohbet

Adana sohbet sitesi hayırlara vesile olsun. Çok değerli Adanalılar

Adana, Türkiye’nin ilk plakasını taşıyan ve güneyde olan bir ilimizdir. Türkiyenin altıncı büyük illerindendir. Bu güzide ilimizin insanlarının da sosyalleşmeye ihtiyacı olduğunu düşündük ve Adana Sohbet sitemizi faaliyete geçirdik. Adana sohbet odaları daha önce de diğer il sohbet odalarında belirttiğimiz gibi tamamen ücretsizdir. Sevgili Adanalılar lütfen kendi memleketinizde yabancılık çekmeyin. Sohbet odalarımızda diğer illerden gelen erkek ve bayanlarla tanışın, hasret giderin. Ayrıca diğer illerde gurbetçi olan diğer Adanalı vatandaşlar la da kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Ortam.Gen.Tr ekibi olarak kaliteli bir chat sitesinde mobil telefonlarınızla rahatlıkla söyleşi yapabilirsiniz. Muhabbet ve güzel dostluklar kurabilir, kim bilebilir belki de hayatınızın aşkını sitemizde bulabilirsiniz.

Adana Chat

Adana Sohbet chat sitemiz açılalı henüz fazla olmamıştır. Daha yeni yeni Adanalı kardeşlerimizi bir araya toplamaya başladık. Amacımız tüm illerden gelen kardeşlerimizi aynı sohbet odalarında buluşturmak. Diğer yozlaşmış sohbet sitelerinden uzak tutmaktır. Bunu nasıl başaracağız elbette zaman gösterecektir. Bu hassas süreçte yanımızda olan ve bizlere moral motivasyon konusunda yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sohbet etmek veya söyleşi yapmak insanların doğal ihtiyacıdır. Sevgili kardeşlerim yalnızlık sadece ALLAH’a mahsustur. Sakın ola ki sıkılmayın, daralmayın sohbet odalarımıza gelin dilediğinizce chat yapın ve eğlenin. Radyo ve oyun kanallarımızda hoş vakitler geçirin. Tüm iller arasında bir gönül bağı kurmaya çalışıyoruz.

Adana Sohbet ve Adana Hakkında Bilgiler

Adana ili, Ceyhan ve Seyhan nehirlerinin arasındaki bereketli toprakları ile tanınır. Başta pamuk olmak üzere her türlü tarım yapılmaktadır. Adana mutfağı oldukça zengindir. Ben hayatımda bir kere gittim. Fakat Adanalıların misafirperverliğine doyamadım. Gittiğim yer Eski Adana olarak bilinen bir yerdi. Adana’ya bir düğün merasimi vesilesi ile gitmiştim. Gerçekten insanları çok sıcak ve içten. Gerçi yemekleri biraz bana ağır gelmişti. Çünkü Adanalılar yemekleri oldukça salçalı ve acı yapıyorlar. Adananın en meşhur yemeği şüphesiz Adana kebabı. Adana lahmacunu, Şırdan, İçli Köfte gibi yemekleri de mutlaka tatmalısınız. Adana ilimize has bazı tekerlemeler de mevcuttur. Örnek verecek olursak; “Karpuzu Yaralım’da Yiyek”, “Adanalıyık Allah Adamıyık, Dabanca Bıçak Bizim İçin Oyuncak, Ceketi Satar Asfaltta Yatarık, Kelepçeler Gol Saatimiz, Gardiyanlar Garsonumuz, Var mı Bize Yan Bakan” gibi.

Adana Chat Odaları İle Alakalı Yapılan Diğer Aramalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet