Teleskop Görüntülü Sohbet


Teleskop Görüntülü Sohbet

Teleskop Sohbet

Teleskop Sohbet; Son zamanlarda sektörümüz ile google sayfalarında araştırma yaparken ortaya çıkan bir tabir. Teleskop Görüntülü Sohbet nedir arkadaşlar, yani teleskopla mı sohbet ediyoruz. Toplum olarak kafayı mı yedik? Bu Mynet Görüntülü Sohbet kelimesi aniden karşıma çıktı açıkçası oldukça şaşırdım. Şöyle bir kafamda hayal ettim acaba teleskopla sohbet nasıl oluyor. Kendime bir teleskop alsam, mart kedisi gibi apartmanın çatısına çıksam, teleskopumu kurup sohbete başlasam. Sonra birisi beni görse ooo Mehmet abi hayırlı işler, bol traşlar dese! benim halim nice olur. Sevgili arkadaşlar hakikaten kafayı yemiş bulunmaktayız. Çok enteresan olaylara şahit olduktan sonra gördükten sonra. Teleskopla sohbet işi biraz daha hafif geldi.

Teleskop Chat

Arkadaşlar kızlarla Chat veya Sohbet aslında aynı manaları ihtiva eder. Teleskopla sohbet etmeden önce Teleskop nedir bir bakalım. Teleskop dürbünle aynı mantığa dayalı olarak çalışır, yani Teleskop dürbünün bir üst versiyonu olarak düşünün, yani baktığımız yeri yakınlaştırıyor, toparlayıp getiriyor. Teleskoplar da marka ve fiyat açısından farklılıklar gösterebilir, sakın ola ki gidip ucuz teleskop almayın, ucuz etin yahnisi yenmez atasözü boşuna söylenmemiştir. Teleskopu da aldığımıza göre kendimize uygun tenha bir yer bulmamız lazım. Sonra teleskopu gökyüzüne çeviriyoruz ve sohbet edebileceğimiz bir uzaylı bulmaya çalışıyoruz, şansınız yaver giderse bir tane denk getirebilirsiniz. Biraz saçmaladık galiba sevgili arkadaşlar, teleskopla sohbet etmenin bir sürü dezavantajı vardır siz en iyisi mi bizim ortam sohbet odalarımıza gelin. Adam akıllı bir sohbet ve chat yapalım. Teleskopla sohbet işi şu an için bir faraziye yani akıl tutulması gibi geldi bana.

Çok yakında Dürbün Sohbet odaları terimi de çıkarsa hiç şaşırmayın. Bizim Türk milleti maşallah çok yaratıcı zekaya sahip. Su borusundan silah yapanı mı ararsınız. Soba borusundan bazuka yapanı mı ararsınız. Evde sigara ve içki imal edenleri mi dersiniz. Yakında neler çıkar neler de belki bizler göremeyiz. Bir başka makalede görüşmek üzere sağlıcakla kalınız değerli dostlar.

Konu İle Alakalı Diğer Başlıklara da Göz Atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet