Kaliteli Sohbet Siteleri


Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Chat

Kaliteli Sohbet Siteleri kavramı günümüzde önemli bir gündem oluşturmaktadır. Neden diye soracak olursanız, bir şeyin sayısı arttıkça kalitesi kesinlikle düşer. Google sayfalarına şöyle bir göz attığımızda yüzlerce chat sohbet sitesi açılmış durumdadır. Bu siteler pıtırak otu gibi googleyi adeta işgal etmiştir. Bilen bilmeyen herkes bir site açma telaşı içerisine girmiştir. Bu meyanda müthiş bir kirlilik, alavere ve dalavere curcunası devam etmektedir. Değerli kardeşlerim bir site açmak elbette zor değildir. Uygun bir domain adı belirlersin ve satın alırsın, sonra piyasada bulunan yüzlerce hosting firmasından host alır ve siteyi faaliyete geçirirsin. Burada önemli olan siteyi aktif ettikten sonra neler yapman gerektiğidir. Siteyi açıp yayın hayatına kazandırmakla iş bitmiyor. Önce sitenin iç düzenini sağlamalısın, hızlı ve temiz kodlanmış bir tema bulmalısın. Sonra sitede kaliteli içerikler hazırlamalısın. Sitenin titlesini ve description ayarlarını iyice yapmalısın. Gereksiz kod yığınlarını kaldırmalısın v.s.

Sohbet ve Chat Sitelerinin Şu Anki Durumu

Sohbet sitelerine şöyle bir baktığımızda irili ufaklı bir çok site faaliyetlerine devam etmektedir. Ekibi güçlü olan ve SEO faaliyetlerine önem veren siteler ayakta kalarak yerini korumaktadır. Fakat açıldıktan sonra ilgi gösterilmeyen siteler ise maalesef google’nin karanlık sokaklarında kaybolup gitmektedir. Beni daha iyi anlamak için ircforumlari.net sitesine gidip yeni açılan chat siteleri ilanlarına bir göz atmanızı öneririm. Falanca sohbet sitemiz açıldı, site sahibimiz şu, teknik görevlimiz bu şeklinde tanıtımlar vardır. Güzel kardeşim tamam siteyi açtın da yeni siteyi google”de kim bulup sana gelecek. Adamın sitesine göz atmak için gidiyorum, sitede hiç user yok, botları doldurmuş öylece bekliyor. Google’den kullanıcı gelmeyince de bu sefer emek hırsızlığı yöntemine başvuruluyor. Diğer sohbet sunucularına gidip “Sohbet Sitesi Açtık, Adresimiz Şurası, Gelir misiniz” şeklinde hoş olmayan yollara başvuruyorlar.

Kaliteli Sohbet Ortamı

Bir sohbet ortamının kaliteli olup olmadığı, siteye girdikten bir kaç dakika sonra ortaya çıkar. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

 1. Sohbet odasında bulunan görevlilerin sizi karşılama şekli.
 2. Chat odalarındaki sohbetin seyri, yani ne tür konulara yer verildiği.
 3. Sağ tarafta bulunan nicklerin yani rumuzların anlamları.
 4. Sitenin bağlantı ve hız durumu.
 5. Sohbet odalarında bel altı tabir edilen esprilere ve yazışmalara yer verilip verilmediği

Değerli kullanıcılar; şimdi ben size sitemizi övmeyeyim. Kendiniz gelip gözlerinizle şahit olun. Sitemizde kesinlikle kaliteli konulara yer verilmekte ve kimse kimseyi rahatsız etmemektedir. Çünkü Ortam sohbet ekibi olarak gerçekten kaliteye önem vermekteyiz. Bir makalenin daha sonuna gelirken işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

1 Yorum

 1. Peri

  2 Şubat 2020 at 02:34

  burada radyo dinliye bilir, oyun kanallarımızda oyunlar oynuya bilir veya 7/24 Sohbet kanalında ise, keyifli güzel vakitler geçirmek için sohbet edebilirsiniz, bizler burdayiz ve szleri bekliyoruz:)

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet