Sohbet Hangi Anlamlara Gelir


Sohbet Hangi Anlamlara Gelir

Sohbet Hangi Anlamları İçermektedir?

Sohbet hangi anlamlara gelir ? kelimenin tam anlamıyla “konuşma”, “tartışma”, “sohbet” anlamına gelir ve altta verilen Örneklerle açıklanabilir.

Kelime formları: sohbet, sohbet sitesi, mobil sohbet sezgisel fiil, sayılabilen isim
İnsanlar sohbet ettiklerinde veya sohbet ettiklerinde gayri resmi ve arkadaşça bir şekilde konuşurlar.

Geçen gün onunla sohbet ediyordum. Eski zamanlar hakkında sohbet ettik. mehmet ile sohbet ettim.

Biriyle sohbet ederseniz, onlarla samimi bir şekilde konuşursunuz, çünkü onlara çekilirsiniz.

Gecenin çoğunu bir arkadaşımla sohbet ederek geçirdi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Örnek cümleler;

sohbet

Uzun sohbetlerle ilgili düşünceler çabucak söndürüldü. Çift, romantik bir yürüyüş için telefon toplantısında mesajlaşma ve sohbet günlerini geçirdi. Sadece birkaç gayri resmi sohbet ettik. Telefonda çok uzun süre sohbet edin ve köpek mutfakta su birikintisi yapabilir. Dostça bir sohbet yoluyla yeni aşka kilitlenin. radyo sohbetleri ayrıca canlı dinleyen bazı dinleyicilerle canlı sohbet edecek.

Evli Çift, aile mutfağında evli sohbet ediyor.

Biz de sadece yetişmek için telefonda sohbet ediyoruz. Telefonda bilgi alışverişi yapıyor ve sohbet ediyoruz. Öğle yemeği boyunca işim ve aşk hayatım hakkında alışveriş yaptık ve sohbet ettik. Ormanda konuşup sohbet ettik. Arkadaşlarını çaldığın zaman her zaman bir sohbet için çok meşgul olacaklarından endişeleniyorsun. Biz kızlarla birbirimizin yanında durduk ve bütün gün kadınlar hakkında sohbet ettik. Sabrımı vergilendirecek şeyler hakkında sohbet edebilirler. İçeri girip sohbet ederdi. Sessiz gitti, sonra diğer insanlarla sohbet etmek için uzaklaştı. Kariyerim hakkında sohbet etmek istiyorlar. istanbul ve ankara da insanlarla, kadınlarla ve kızlarla sohbet ediyoruz. Sohbet ettik ve cep telefonu numaralarını alıp verdik. Sohbet etmek için sessiz bir yer bulduk ve konuşma derin ve kişisel oldu. Bir kahve ve sohbet için gittik. Bir kahve için gittik ve saatlerce sohbet ettik. Sohbet edip saatlerce gülüyorduk. Dün ailesi ile konuşacak kadar iyiydi. Sevgili okurlar bu makalemizde sohbet hangi anlama gelir, sohbet ne demektir izah etmeye çalıştık.

Gayri resmi bir sohbet veya bir tür disiplin süreci bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kızlarla sohbet bayanlarla sohbet evli sohbet bayanlarla sohbet